Meklēt

x

Uzņēmuma jaunumi

Jaunākās ziņas par Kurt Konig Latvija

Mūsu aizraušanās ar risinājumiem mūs motivē, lai atrastu jaunus cilvēkus, iespējas un mašīnas, kas klientiem rada labākos darba apstākļus. Mēs vēlamies attīstīt savu nozari un pastāvīgi sekot līdzi pašreizējiem notikumiem.

Labas ziņas: mums ir pieejamas krāsojamās lapas bērniem. 

Cienījamie klienti!

Īpaši mājas biroja izaicinājumi ir darba līdzsvars un paralēla bērnu aprūpe pandēmijas laikā, kamēr skolas un bērnudārzi ir slēgti. Mēs gribam palīdzēt un ātri esam izstrādājuši Kurt Konig krāsojamās lapas bērniem. Vietnē www.kurt-koenig.de/malvorlagen tagad ir pieejami dažādi būvlaukuma motīvi. Vienkārši lejupielādējiet tos un izdrukājiet uz A4 formāta lapas.

Galvenā prioritāte ir klientu, darbinieku un sabiedrības veselība.
Pasākumi pret koronavīrusa tālāku izplatīšanos.

Cienījamie klienti!

Mēs ļoti nopietni uztveram notikumus valstī un pasaulē un strādājam savā uzņēmumā saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) ieteikumiem. Mūsu darbinieki evēro atbilstošu distanci viens no otra, kā arī esam ieviesuši ofisā visus nepieciešamos drošības pasākumus un mūsu darbinieki ievēro stingras higiēnas prasības.

Mēs joprojām Jūs nodrošinām ar mūsu pakalpojumiem - tehnikas apkopi, servisu, tehnikas īri un tirdzniecību visās mūsu filiālēs, saskaņā ar noteikumiem. Mēs Jūs patstāvīgi informēsim par jaunumiem.